facebook

Zaproszenie - Mazury HoReCa 2020

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem bezpłatnego zaproszenia, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Bezpłatne zaproszenia skierowane do osób i firm z branży HoReCa. Po przesłaniu wypełnionego formularza Państwa dane zostaną zweryfikowane - w przypadku akceptacji system wyśle na wskazany adres email zaproszenie z kodem kreskowym uprawniające do bezpłatnego wstepu na wydarzenie.

* - pola wymagane

W przypadku wybrania opcji "Inny" prosimy o wpisanie nazwy sektora w poniższym polu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Expo Mazury S.A., ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda (dalej Administrator). Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: [email protected], telefonicznie pod numerem telefonu 89 506 58 00 lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania zawartym w Informacji o Administratorze.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie w powyższym formularzu rejestracyjnym adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez Expo Mazury S.A., w szczególności o firmie Expo Mazury S.A., jej ofertach specjalnych, produktach oraz usługach, w tym newslettera.