Dawkowanie leków

Leki są substancjami chemicznymi które trzeba przyjmować w ściśle określonych dawkach. Zbyt małe dawki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Zbyt duże dawki mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, takie jak zatrucia, a nawet śmierć. Leki sprzedawane na receptę należy przyjmować ściśle według wskazań lekarza. Na recepcie widnieje dawka leku, którą może wydać aptekarz. Wiele leków dostępnych jest bez recepty. Nie znaczy to, że można przyjmować je w dowolnych ilościach. Nawet powszechnie stosowane leki przeciwbólowe muszą być przyjmowane w rozsądnych ilościach. Podobnie ma się rzecz ze specyfikami na erekcję Kamagra.

Specyfiki na erekcję Kamagra

Kamagra, to cała gama bezpiecznych, skutecznych i produkowanych zgodnie z najnowocześniejszymi standardami leków na erekcję. Leki te stosuje się doustnie krótko przed seksem. Wśród dostępnych odmian można wyróżnić tradycyjne tabletki, półpłynny żel, tabletki rozpuszczalne w wodzie i drażetki do ssania. Jest też Super Kamagra o wzmocnionym składzie. Tradycyjne tabletki połyka się i popija wodą. Żel wypija się z małych saszetek. Tabletki musujące rozpuszcza się w wodzie, a drażetki ssie w ustach aż do rozpuszczenia. Żel, tabletki musujące i do ssania dostępne są w wielu smakach. Mimo słodkiej postaci działają równie silnie jak tradycyjne tabletki i w żadnym razie nie należy traktować ich jak suplementy diety. Wszystkie leki z tej grupy działają w oparciu o składnik czynny, jakim jest sildenafil. Składnik ten wpływa intensyfikująco na ukrwienie prącia w trakcie stosunku, co ma kolosalne znaczenie dla erekcji.

Jaka jest maksymalna dawka Kamagry?

Tradycyjne tabletki o tej nazwie zawierają od 20mg do 100mg sildenafilu. Maksymalna, dobowa dawka leku to 100mg. Równie wysoką dawkę zawierają alternatywne postacie leku, czyli żel, tabletki musujące i do ssania. Podobnie ma się rzecz z Super Kamagrą. Przedawkowywanie leku jest niebezpieczne dla zdrowia. Grozi poważnymi konsekwencjami, takimi jak bardzo bolesna i nie ustępująca erekcja, a także wzmożone efekty uboczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *