Szkolenia gastronomiczne

Zapraszamy do udziału w profesjonalnych szkoleniach z zakresu zarządzania restauracją, jej finansami i personelem. Szkolenia odbędą się podczas targów Mazury HoReCa. Przeprowadzą je Piotr Rogowski i Paweł Gruba, managerowie zewnętrzni V4B, trenerzy i doradcy z dużym doświadczeniem w branży gastronomicznej.

17.04.2018 w godz. 12.00-14.00 zostanie przeprowadzone szkolenie pt. "Nowoczesne zarządzanie personelem w gastronomii, czyli zbuduj kompetentny i zadowolony zespół. Zwiększ obroty przez motywację"
18.04.2018 w godz. 12.00-14.00 szkolenie pt. "Policzalna restauracja. Zarządzanie finansami w gastronomii, czyli znajdź odpowiedź na pytanie: gdzie są te pieniądze?".

Szkolenia dla restauratorów, właścicieli i managerów gastronomii, szefów kuchni, osób związanych z zarządzaniem personelem i kosztami oraz dla tych, którzy dopiero startują z biznesem gastronomicznym są BEZPŁATNE. Wystarczy wypełnić formularz i zgłosić swój udział.

https://www.v4b.pl/szkolenia/57-mazury-horeca-nowoczesne-zarzadzanie-personelem-w-gastronomii-czyli-zbuduj-kompetentny-i-zadowolony-zespol-zwieksz-obroty-przez-motywacje.html

https://www.v4b.pl/szkolenia/58-mazury-horeca-policzalna-restauracja-zarzadzanie-finansami-w-gastronomii-czyli-znajdz-odpowiedz-na-pytanie-gdzie-sa-te-pieniadze.html

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!