Program targów

PROGRAM TARGÓW MAZURY HORECA 2018 
 
17.04.2018 (I dzień)
10:00 – otwarcie bramek
10:30 – uroczyste otwarcie targów
w strefie konkursowej:
konkurs Master Challenge by Schöller dla uczniów szkół gastronomicznych
konkurs Gęsina w Restauracji (profesjonalni kucharze)
11:00 – 16:00 pokazy kulinarne na stoisku Klubu Szefów Kuchni (co godzinę)
11:00 – 16:00 atrakcje w strefie Akademii Bocuse d’Or (co godzinę)
12:00 - 14:00 szkolenie "Nowoczesne zarządzanie personelem w gastronomii, czyli zbuduj kompetentny i zadowolony zespół. Zwiększ obroty przez motywację "
(Piotr Rogowski, Paweł Gruba)
11:00 – 16:30 spotkania biznesowe wystawców z profesjonalnymi kupującymi
17:00 - zakończenie I dnia targów
 
18.04.2018 (II dzień)
10:00 – otwarcie bramek
w strefie konkursowej:
konkurs Drób na Polskim Stole (uczniowie szkół gastronomicznych)
konkurs Master Challenge by Schöller dla profesjonalistów
11:00 – 16:00 pokazy kulinarne na stoisku Klubu Szefów Kuchni (co godzinę)
11:00 – 16:00 atrakcje w strefie Akademii Bocuse d’Or (co godzinę)
12:00 - 14:00 szkolenie "Policzalna restauracja. Zarządzanie finansami w gastronomii, czyli znajdź odpowiedź na pytanie: gdzie są te pieniądze?"
(Piotr Rogowski)
11:00 – 16:30 spotkania biznesowe wystawców z profesjonalnymi kupującymi
17:00 - zakończenie II dnia targów.
 
Pokazy na stoisku Klubów Szefów Kuchni: 

17.04.18.

11:00 – 11:40 – Marcin Leszczyński

12:30 – 13:00 – Monika Ignaciuk

13:50 – 14:30 – Paweł Pyra

15:00 – 15:40 – Łukasz Fulara

18.04.18.

11:00 – 11:40 – Dawid Łagowski

12:30 – 13:00 – Marcin Leszczyński

13:50 – 14:30 – Mariusz Pieterwas

15:00 – 15:40 – Patryk Dziamski

Program Akademii Bocuse d’Or 

17.04 Pierwszy dzień

11.00 film Bocuse d’Or

12.00 pokaz kulinarny Patryk Dziamski

13.00 panel dyskusyjny

13.30 pokaz kulinarny Mariusz Pieterwas

14.30 filmy pokazowe Bocuse d’Or

15.00 pokaz kulinarny

 

18.04 Drugi dzień –

11.00 filmy Bocuse d’Or

12.00 pokaz Dawid Szkudlarek

13.00 panel dyskusyjny

13.30 pokaz cukierniczy Coupé de la Monde de la Patisserie Michał Doroszkiewicz / Marek Moskwa

14.30 panel dyskusyjny

15.30 pokaz Akademii Convotherm